Śledź mnie na:

Żywe (Amber)By  Piwny Brodacz     5.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Po pewnych doniesieniach jakoby Amber zmienił/spartolił recepturę Żywego na "tani szczyn" musiałem kupić i sprawdzić. No cóż, hejters gonna hejt a teorie spiskowe są w Polsce bardzo popularne. Nic się nie zmieniło, nadal jest to piwo numeru uno wśród piw jasnych jak dla mnie. Ten wyjątkowy smak żyjących drożdży, mniam!

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

1 komentarz:

  1. Moje ulubione! Piwa z browaru Amber poznałam 3 lata temu, będąc nad naszym zimnym morzem na wczasach. Choćbym nie wiem ile butelek otworzyła, to zawsze będę zachwycać się grawerowanym kapslem ;)

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com