Śledź mnie na:

Cytryna (Cornelius)By  Piwny Brodacz     6.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Pierwsze spotkanie z tym “piwem" było straszne, zaraz po wypuszczeniu go na rynek przez Corneliusa. Smakowało jak płyn do mycia naczyń, dosłownie. Dzisiaj muszę powiedzieć że COŚ w nim zmienili, nie czuć już tak mocno “ludwika". Dalej jednak nie ma w tym ani krzty piwa. Z samą pijalnością to już różnie, jak ktoś lubi oranżadki z PRLu to mu to na pewno będzie smakować.

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

1 komentarz:

  1. 40 year-old Software Engineer IV Wallie Marquis, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like "Craigslist Killer, The " and Kitesurfing. Took a trip to Chhatrapati Shivaji Terminus (formerly Victoria Terminus) and drives a Mercedes-Benz 540K Special Roadster. mozesz dowiedziec sie wiecej

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com