Śledź mnie na:

Jurajskie Bursztynowe (Browar na Jurze)By  Piwny Brodacz     18.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Co my tu mamy, jakiś bursztyn. Prezentejszyn ładny, kolor rzeczywiście bursztynowy, miedziany. Z pianą jest problem bo szybciutko znika ale przecież to smak się najbardziej liczy, pijemy. Jest jakaś gorycz, są jakieś owoce ale wszystko przykrywa karmel. Za dużo go, piwo robi się strasznie dziwne po paru łykach. Zawiodłem się głównie dlatego, że wcześniejsze warki podobno miały fajną goryczkę, która kontrowała ten karmel. W mojej sztuce nic takiego nie nastąpiło.

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com