Śledź mnie na:

Wiśnia w piwie (Kormoran)By  Piwny Brodacz     12.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Kolejna owocówka z Kormorana. Tym razem wiśnia w pełnej krasie. Słyszałem dużo opinii, że nie różni się niczym od śliwy. I call bullshit. Kto potrafi rozróżnić owoce śliwki od wiśni ten tak samo odróżni te dwa piwa. Kolor piękny, dojrzałem wisienki. Piana ma ten sam problem co w poprzednim, pęka szybko. Smak? Przepyszny! Jak nie przepadam za samą wiśnią tak uwielbiam ją w połączeniu z piwem. Tak to jest piwo, gorycz nie jest duża ale wystarczającą wyczuwalna. Słodycz nie jest mocno wyczuwalna, jest nawet taka fajna kwaskowatość. Mógłbym pić litrami! Wtedy jednak byłby problem z czymkolwiek... w końcu ma to 5,2% alkoholu.

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

1 komentarz:

  1. Oj różni różni, według mnie jest to bardzo przyjemne piwko :)

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com