Śledź mnie na:

Pšeničné (Krušovice)By  Piwny Brodacz     22.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Dziś mamy coś dziwnego. Już dawno nie piłem tak obojętnego piwa. Z wyglądu można nawet powiedzieć, że jest brzydkie. Barwę ma taką... brudną. Jedyne co może się spodobać to piana, gęsta i utrzymująca się. Pijemy, nic. Drugi, trzeci, czwarty łyk i dalej nic. Niby jest ogólny posmak pszenicznego, słaby banan z chlebem, ale dosłownie nic się nie wyróżnia, dziwne. Taki mix z blendera bez wyrazu. Pod koniec picia, po dość mocnym ogrzaniu bardziej wyczuwalne banany, takie już lekko przekwitłe. Grzechem byłoby stwierdzić, że jest pokroju pszenicy z Kampanii Piwowarskiej, w końcu orzeźwiło mnie w ten bardzo upalny dzień. Dodam tylko jeszcze, że browar należy do Heineken'a.

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com