Śledź mnie na:

Raciborskie Miodowe (Browar Zamkowy)By  Piwny Brodacz     6.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Przy miodowym piwie należy napisać jedną rzecz: prawie każdy browar w Polsce robi swoje. Wysycenie rynku miodowymi był w pewnym momencie tak duży, że większość blogerów/degustatorów/hejterów zaczęło dla zasady oceniać je źle i jako “piwo dla kobiet". Takim ludziom mówimy stanowcze WON. A teraz do Raciborskiego Miodowego. Piwo lekkie, i to bardzo. W smaku jest wyczuwalna nuta miodowa ale słaba. Piłem o wiele gorsze ale dużo mu brakuje do mojego number one czyli Ciechana Miodowego. W Raciborskim przeważa gorycz, według mnie nie o nią chodzi w tego typu piwie. Zapytacie się o co, odpowiadam: o miód. Powinno się go czuć na języku wraz z nutą piwną. Niestety picie w/w trunku kojarzy mi się jedynie z poszukiwaniem miodku w rozwodnionym chmielu. 

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com