Śledź mnie na:

Chipper (Primátor)By  Piwny Brodacz     6.8.13    Tagi:,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Co to jest… po prostu nie mam zielonego pojęcia co sobie Primator myślał robiąc to coś. Piwa lub choćby jakiejś jego namiastki nie ma w tym w ogóle. Najgorsze jest jednak to, że samego soku z grapefruita też. Jest to gazowana woda z dodatkiem proszku o smaku grapefruitowym. Tymbark gazowany ma więcej smaku. Won mnie z mojego podniebienia.

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

2 komentarze:

  1. Zgadza się. Kibel straszny- to nie piwo.

    OdpowiedzUsuń
  2. 46 years old Programmer III Tessa Ferraron, hailing from Picton enjoys watching movies like Defendor and Air sports. Took a trip to Madriu-Perafita-Claror Valley and drives a Horch 853A Special Roadster. znajdz to

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com