Śledź mnie na:

Maciejowe (Ciechan)By  Piwny Brodacz     6.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Jest piątek więc coś optymistycznego dzisiaj. Moje ulubione piwo ciemne, karmelowe. Degustacje traktowałem jako sprawdzian czy Ciechan nic nie zepsuł w tym trunku. Oczywiście, że nie. Co czujemy? Oczywiście karmel! Wraz z nim kawa i lekka słodycz, idealna według mnie. Goryczka słaba ale nie o nią chodzi w tego typu piwie. Wysycenie nie za mocne co tylko umila picie. Co dziwne, nie jest wodniste nawet przy tak małej ilości alkoholu (3,2%). Widziałem opinie ludzi, którzy twierdzą że to po prostu Karmi. Takich degeneratów tylko powiesić za jaja na latarni (wybaczcie grubiaństwo). 

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com