Śledź mnie na:

Black Boss (Witnica)By  Piwny Brodacz     6.8.13    Tagi:,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Zdegustowany ostatnimi poczynaniami witnickiego browaru musiałem sprawdzić, czy nie popsuli swojego sztandarowego piwa. Na szczęście nie. Dalej jest goryczka a zaraz za nią karmel. Wygląd też niczego sobie. Nie za słodkie, po prostu mniam. Alkoholu praktycznie nie czuć. Trochę szkoda browaru który na tak duży asortyment ma tylko jedno, no może dwa dobre piwa. 

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

1 komentarz:

  1. Zdecydowanie najlepsze piwo z Witnicy i jeden z najlepszych "bałtyków" na naszym rynku wiadomo jest dużo świetnych porterów (może z wyjątkiem żywieckiego), ale witnicki jak na portera to jest piwo ogromnie pijalne, kiedyś jasne to była perełka szczególnie lane, a teraz jasne wali na odległość "smrodem" czasem nie wiedziałem czy to pokal capi czy piwo.

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com