Śledź mnie na:

Jasny Mocno Chmielony (Kormoran)By  Piwny Brodacz     26.8.13    Tagi:,,,,, 

Bardzo stara degustacja, jeżeli chcesz abym ocenił to piwo poprawnie napisz mi maila, może się uda.

Oj sporo hejtu poszło na to piwo z jakieś 2 lata temu. Głównie chodziło o to, że Kormoran robiąc najzwyklejszego lagera chciał go sprzedać jako piwo "super extra premium pils". Dodatkowo miał wiele wad, np aromat kukurydziany. Co się zmieniło? Ano Kormoran dalej robi lagera ale już nie tak zwyczajnego... po otwarciu butelki dostajemy zastrzyk chmielu prosto w nos. Po wadach nie pozostał nawet ślad. Nalewamy i widzimy coś pięknego, kolor jak kolor ale piana jest po prostu zaje... fajna. Trzyma się długo i ładnie oblepia szkło. Smak? Bam! Powrót do rzeczywistości. O dziwo chmiel ustępuje, to samo z goryczką. W skrócie? Za dużo słodów a za mało goryczki jak dla mnie. Już prawie kontruje słody ale w ostatniej chwili chowa się pod stół. Trochę się zawiodłem ale nie zmieniam zdania. Jest to bardzo fajne piwo. Ostrzegam tylko, piwo dość mocno napycha jak na 12.5% ekstraktu. 

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com