Śledź mnie na:

O MnieBy  Piwny Brodacz     28.4.16  
Cześć!

Na początek chciałem coś wyjaśnić. Nie mylcie mnie z jakimś znawcą trunków wszelakich czy też sędzią PSPD. Na tym blogu nie zobaczycie dokładnych testów, wyliczania punktowego każdego elementu z którego powinno składać się piwo czy opisów w stylu "według normy bla bla dotyczącej pilsów to piwo ma o 0.007% za duże wysycenie!@@!11". Od pewnego czasu nie ma już też ogólnych ocen piw, dlaczego? Po szczegółowe wyjaśnienia zapraszam do tego postu.

Przeczytacie jednak moje własne odczucia na temat poszczególnych piw, wydarzeń w branży, czy nawet o moich podróżach piwnych. Teksty z początku były krótkie i lakoniczne, ale dużo się nauczyłem przez ostatnie lata i sądzę, że poziom jak i długość postów jest już zadowalająca. Jak pewnie wielu zauważyło, mój styl pisania jest dość... frywolny i to jest według mnie główny atut bloga.Kto stoi za tą lekko chaotycznie przystrzyżoną brodą?

Kim jestem? Zwykłym pracującym Polakiem, korpo ludzikiem, który nienawidzi wódki (toż to niepatriotyczne!), ale kocha piwo (i czasami przytuli się do pewnej rudej na myszach). Najbardziej przypadły mi do gustu wszelakie odmiany ciemnego piwa, ale nie pogardzę nawet smakowymi. Co lubię w piwie najbardziej? Kiedyś napisałbym, że goryczkę, ale fascynacja skalą IBU (w której mierzy się poziom goryczy) przeszła mi już dawno, to samo mogę napisać o amerykańskich chmielach. Balans może? Też nie bardzo, czasami bardzo chaotyczne piwo potrafi zauroczyć na zabój. Wychodzi na to, że po prostu kocham piwo, a najlepszy jego element zależy od poszczególnych sztuk.

Co lubię robić? (oprócz picia piwa w każdym zakątku świata)

Staram się często wyjeżdżać rowerem do lasu. Zdarzy mi się czasami zabrać ze sobą swój ulubiony trunek co możecie sprawdzić w cyklu CANdencja (lub kiedyś Pijany Rowerzysta). Kiedyś uwielbiałem też cykać zdjęcia, przez moje ręce przeszło już parę lustrzanek niższych i wyższych lotów ale stwierdziłem, że nie ma co wozić tak ciężkiego tałatajstwa gdy nim nie zarabiasz. Aktualnie mam Sony a6500 i jestem z niego cholernie zadowolony. Zdjęć jednak nie robię już tak dużo jak kiedyś (choć i tak wszędzie zabieram aparat, przyzwyczajenie). Fotografie wszelakiego typu możecie przejrzeć na moim instagramie. Gram też w gry, czy jestem przez to dziecinny? Nie, więcej o tym możecie przeczytać w tym poście.


Współpraca? Pytania? Pisz na maila!

Jeżeli chcesz abym napisał o twoim piwie, browarze, festiwalu nie krępuj się wyskrobać e-mail'a na poniższy adres. Nie gryzę i na pewno zawsze odpowiem. Jestem osobą mocno zespoloną ze swoją skrzynką pocztową więc na odpowiedź nie będziesz musiał/a czekać długo.

Patryk Piechocki
e-mail:  realdome@gmail.com

2 komentarze:

  1. "ten kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem" :P

    OdpowiedzUsuń
  2. 40 yr old Administrative Assistant IV Fianna Rewcastle, hailing from Cold Lake enjoys watching movies like My Father the Hero and Cabaret. Took a trip to Greater Accra and drives a Ferrari 166 MM Barchetta. znajdz to

    OdpowiedzUsuń


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com