Śledź mnie na:

Zmiany? Panie, jakie zmiany?!By  Piwny Brodacz     10.7.18    Tagi:, 

Zapewne wielu z Was zauważyło, że ostatnio na fanpage'u bloga pojawiało się dużo wzmianek o pedałowaniu. Zanim mnie zbanujecie pozwólcie, że wytłumaczę... chodzi oczywiście o rower i wszystko co z nim związane. Czy to coś zmienia? Czy przestaje powoli pić piwo?

No chyba Was pogięło jeśli tak myślicie. Rower był z tym blogiem związany praktycznie od samego początku, głównie przez cykl Pijany Rowerzysta. Tak się akurat składa, że coraz częściej jeżdżę na zawody MTB i staram się jak najwięcej trenować. Dlatego spodziewajcie się postów z tym związanych, niekoniecznie z piwem w tle. Tak tylko Was uprzedzam. 

fot. Piotr Łabaziewicz (Seven Perceptus Team)
Próbowałem jakoś to rozdzielić na dwie różne strony/blogi, ale szczerze mówiąc nie chce mi się ich obu "pilnować". Główną tematyką Piwnego Brodacza nadal pozostaje nasz ulubiony trunek, ale będą też posty związane stricte z rowerem. Oczywiście z dużą ilością zdjęć. Jak widzicie branding ważna rzecz. Skoro wydałem spore dukaty na strój rowerowy z logo bloga to muszę to trochę poważniej traktować. To samo z moim profilem na Instagramie.

fot. Renata Tyc

Piwny Brodacz

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się nim ze znajomymi. Dzięki temu uświadomisz innym, że piwo nie kończy się na lagerach a i mi pomożesz w szerzeniu kraftowej kultury. Walczmy z koncernową niewiedzą, każdy z nas może być Rycerzem Ducha Kraftu! Pamiętaj też, że piwo kraftowe zmienia się i każda kolejna warka może inaczej smakować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Informacje prawne:

Treści na blogu przedstawiają autorską ocenę produktów i mają charakter informacyjny o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Blog jest dziełem całkowicie hobbystycznym i nie przynosi żadnych zysków. Treści na blogu tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Copyright:

Wszystkie zdjęcia (jak i treści) na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich rozpowszechnianie, publikowanie, jakiekolwiek używanie (w celach zarobkowych lub nie) bez mojej zgody. Dotyczy to wszystkich mediów a głównie internetu, czasopism itd.

Kontakt:

Patryk Piechocki
e-mail: realdome@gmail.com